• Русский
 • Українська
 • English
 • ПН-ПТ:08:30-17:00
  м Cуми вул. Троїцька, 28 А
  Комп’ютерна анестезія


  Комп’ютерна анестезія.

  Завдяки новітнім технологіям в стоматології люди поступово позбуваються від страхів, пов’язаних з візитом до лікаря. В процесі лікування часто застосовується місцеве знеболення, яке раніше для деяких пацієнтів було вельми неприємною процедурою. Під час проведення звичайної анестезії за допомогою карпульних шприца, спочатку відбувається первинне проникнення голки в тканини, а потім просування її вглиб і введення анестетика. Всі ці фактори можуть викликати неприємні, і навіть хворобливі відчуття при анестезії. До того ж, після процедури довгий час зберігається втрата чутливості тканин порожнини рота.

  Сьогодні у пацієнтів є альтернатива: система STA.

  Комп’ютерна анестезія – це місцеве невідчутне знеболювання з використанням приладу, яким керує комп’ютер, так звана “анестезія одного зуба”. Вона схвалена Американською асоціацією Стоматологів і рекомендована як оптимальний спосіб знеболення.

  Така анестезія подобається тим пацієнтам, які відчувають страх перед ін’єкціями, але при цьому хочуть відчувати себе в кріслі стоматолога комфортно. Особливо це важливо при лікуванні дітей. В процесі застосування STA дитина не відчуває страху перед традиційним шприцом, а сам процес знеболювання відбувається максимально делікатно і ефективно. Завдяки цьому стоматолог може спокійно провести всі необхідні маніпуляції і залишити у маленького пацієнта тільки позитивні враження після прийому.

  Що собою являє комп’ютерна анестезія STA?

  Це невеликий блок, забезпечений спеціальним наконечником, з якого надходить анестетик. Такий наконечник за своєю формою швидше нагадує кулькову ручку, ніж звичний шприц, з його допомогою відбувається делікатне проникнення в слизову, доктор направляє голку в потрібному напрямку і проводить ефективне знеболення. Ця голка відрізняється мінімальною товщиною, завдяки чому, сам процес анестезії не викликає дискомфорту.

  Таким чином, невідчутне, контрольоване знеболювання відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта в кожному окремому випадку. При просуванні голки вглиб відбувається зчитування інформації про опір тканин, що впливає на вибір наступного режиму введення анестетика. Один з головних принципів роботи системи STA заснований на тому, що знеболюючий препарат надходить до нервових закінчень шляхом найменшого опору, – тому у пацієнта і не виникають хворобливі відчуття або дискомфорт (наприклад, відчуття “розпирання” або “жару”) під час проведення знеболювання .

  За швидкістю подачі і кількістю анестетика стежить мікропроцесор DPS, забезпечений візуальними і звуковими датчиками, завдяки цьому при надмірному тиску на голку, подача анестетика автоматично припиняється. Також комп’ютер стежить за правильним положенням наконечника і голки, щоб звести неприємні відчуття до мінімуму.

  Плюси комп’ютерної анестезії:

  • 1 Процедура відбувається максимально непомітно і безболісно, ​​що допомагає істотно знизити тривожність і стрес у пацієнта.
  • 2 Локальна анестезія, максимально ефективна і точна для проведення будь-яких видів стоматологічних маніпуляцій.
  • 3 Відсутня оніміння губ, щік, мови – значне зменшення дискомфорту.
  • 4 Вводиться значно меншу кількість анестетика, що знижує токсичність і ризик алергічних реакцій.
  • 5 Завдяки високій точності проведення, ефект знеболення настає набагато швидше, в середньому, за 1-2 хвилини.
  • 6 Знижується ризик пошкодження зв’язок, кровоносних судин м’яких тканин порожнини рота.
  • 7 Анестезія під контролем мікропроцесора може проводитися у пацієнтів з високим артеріальним тиском, жінок під час вагітності та дітей.